Dvoupokojový apartmán s překvapením

Dvoupokojový apartmán si získal naše sympatie hned na první pohled – harmonickou kombinací barev a zařízením v jednoduchých liniích. Tento elegán se šarmem kouzelníka však postupně odkrýval další překvapení.

Hlavní deviza tohoto bydlení je lokalita. Apartmánový dům, jehož součástí je i tento byt, se nachází ve Starém Smokovci a nabízí krásné výhledy na okolní velehory. To byl také hlavní důvod, proč se mladá majitelka rozhodla pro koupi apartmánu. Miluje zimní sporty a vysokohorskou turistiku a přestože bydlí v jiné části Slovenska, bude zde mít vždy vlastní ubytování. Zamýšlela se i nad možností dočasného pronájmu na vrácení investice, a možná se sem jednou přestěhuje i natrvalo. Každopádně jí však návrh interiéru tak, jak jej nabízel developer, naprosto nevyhovoval. Nabízel jen dvě lůžka, což bylo pro majitelku opravdu málo, protože na lyžování chodívá s partou minimálně šest lidí.

Dvoupokojový apartmán ve Starém Smokovci
Z kterékoli strany společenské zóny se rozhlédnete, působí velmi pěkně, je kompozičně
a barevně vyvážená, téměř jako výtvarné dílo.
Majitelka se proto obrátila na interiérového designéra Josefa Kolcúna z ateliéru Inspire design. Požadavek byl jasný: apartmán měl působit moderně a poutavě, nabízet dost prostoru na párty a zároveň poskytovat více plnohodnotných lůžek. Vzhledem k velikosti dvoupokojového bytu to byl poměrně náročný úkol hodný zkušeného odborníka. Bylo třeba vymyslet, jak sem umístit co nejvíce lůžek tak, aby tím neutrpěl vzhled interiéru.

Dvoupokojový apartmán ve Starém Smokovci
Čáry-mary a místo velkého jídelního stolu je zde plnohodnotné dvojlůžko, které, když je třeba, se ztratí z očí doslova za okamžik.
Dvoupokojový apartmán ve Starém Smokovci
Tajemství jídelního stolu
Ukryté přednosti

V rámci dvoupokojové bytové jednotky ponechal designér ložnici s komfortní manželskou postelí její původní funkci. O to nápaditější přístup si vyžádala společenská zóna, jejíž nejlepší řešení našel v multifunkčním zařízení. Elegantní kožená sedačka v obýváku proto kromě pohodlného sezení nabízí po rozložení další dvě lůžka.

Thoughtful mature woman on balcony of her home with cup of coffee in hands and looking away. Middle aged woman drinks morning tea, thinking. Concept relax and think while drinking coffee

Dvoupokojový apartmán ve Starém Smokovci
V ložnici, stejně jako v obývacím pokoji, dřevěná podlaha plynule navazuje na obklad stěny. Dobrý nápad designéra s důrazem na detail spoje dotáhli do dokonalosti šikovní řemeslníci.
Top překvapením tohoto prostoru je ovšem jednoznačně tajemství jídelního stolu. Ten dokáže splynout se skříní, přičemž vytvoří dostatek volného prostoru i na větší párty. Ale to není všechno. V případě potřeby se přemění na další plnohodnotné dvojlůžko. Kuchyň, která lemuje přechod k noční části bytu, poskytuje veškeré potřebné vybavení – varnou zónu, troubu, chladničku. Jedna z jejích skříněk v jednom nábytkovém bloku však ukrývá také šatník.

Latest articles

Similar articles

Subscribe to our newsletter

Instagram